Przewiń do głównej treści
 1. SKINLIVE 2023/

Informacje dla Uczestników

Spis treści
Zakup biletów>

Zakup biletów

 • 🎫Bilety można zakupić online - tutaj, do realizacji zakupu potrzebne będzie jedynie zarejestrowanie się w naszym systemie, dodanie biletu do 🛒koszyka i finalizacja płatności przy pomocy karty, kodu blik lub przelewu online
 • 🎦W tym roku istnieje możliwość zakupu biletów z dostępem do nagranych 10 prelekcji z Sympozjum SKINLIVE® 2023 w formie streamingu video na naszej platformie - materiały zostaną udostępnione po zakończeniu Sympozjum (po okresie niezbędnym na obróbkę materiału)
 • 🙋Podczas zakupu biletów należy podać imiona i nazwiska Uczestników (lub dosłać je później w przypadku pominięcia, błędu lub zmiany) - to ważne dla celów weryfikacji dostępu osób uprawnionych w trakcie trwania Sympozjum
 • 🍴Przy zakupie biletu należy wybrać wariant menu - Standard 🍗 lub Vege 🍃
 • 📜Osoby potrzebujące faktury (na firmę lub osobę fizyczną), mogą wprowadzić swoje dane w procesie zakupowym - faktura zostanie wygenerowana automatycznie w naszym systemie księgowym i będzie ją można pobrać natychmiast w zakładce 🔓Moje Konto
Cocktail Party>

Cocktail Party

Sobota 25.11.2023 godz. 19.00
Concordia Design - Wyspa Słodowa 7, Wrocław (Parter, Sala “Kamienica”)

40 osób, które zakupiło bilet na Cocktail Party, zapraszamy po zakończeniu pierwszego dnia Sympozjum do przepięknej sali “Kamienica” na parterze budynku Concordia Design o godz. 19.00. Wieczór będzie utrzymany w klimacie hiszpańskim, oprócz możliwości wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie Prelegentów i Organizatorów, na Uczestników czekają również atrakcyjne prezenty od Partnera wieczoru - firmy CASMARA.

🎫 Kup bilet na Cocktail Party

Sympozjum>

Sympozjum

Sobota-Niedziela 25-26.11.2023
Concordia Design - Wyspa Słodowa 7, Wrocław (IVp., Sala “Widok”)

Sympozjum odbywa się po raz drugi w Concordia Design, w malowniczym sercu Wrocławia na Wyspie Słodowej 7, IV piętro, sala "Widok". To nowoczesny obiekt biurowo-wystawienniczy, z którego okien roztacza się niezwykła panorama centrum Wrocławia.
Wirtualny spacer po Concordia Design
Czas trwania>

Czas trwania

 • Sobota: godz. 8.30 - 18.30
 • Niedziela: godz. 8.30 - 18.00

W sobotę zapraszamy od 8.00, aby odwiedzić naszą szatnię, odebrać identyfikator i napić się porannej kawy. W niedzielę także warto przyjść wcześniej, zwłaszcza jeśli potrzebujesz zostawić u nas swój bagaż.

Beata Rucka-Kańska
Nocleg>

Nocleg

W bliskim sąsiedztwie Concordia Design jak i w centrum miasta znajduje się bogata baza hotelowa - sprawdź tutaj

Gorąco polecamy również 3 hostele położone w okolicy i oferujące bardzo dobrą jakość w przystępnej cenie:

Jak dojechać>

Jak dojechać

Parkingi>

Parkingi

Jeśli podróżujesz samochodem, w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Concordia Design nie ma niestety dostępnego parkingu, ale znajdziesz je nieopodal:

 • Parking Hala Targowa – Piaskowa 17
 • Parking Nowy Targ – plac Nowy Targ 29
 • Galeria Dominikańska – plac Dominikański 3
Tramwaj>

Tramwaj

Najbliższe przystanki tramwajowe:

 • Plac Bema
 • Hala Targowa
Certyfikaty>

Certyfikaty

Każdy Uczestnik otrzyma imienny certyfikat