Przewiń do głównej treści
  1. Poprzednie Sympozja SKINLIVE/
  2. SKINLIVE 2022/

Partnerzy

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami inicjujemy, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji. Nasza filozofia opiera się na idei świadomego piękna. Wierzymy, iż indywidualna i odpowiednio dobrana terapia w gabinecie kosmetycznym, w połączeniu z domową pielęgnacją to niezawodny sposób, by każdego dnia cieszyć się widocznymi efektami kuracji.


Jak wskazuje nazwa marki, w produktach stosujemy mnóstwo peptydów. To właśnie peptydy i ich niesamowicie korzystne działanie na skórę zainspirowały nas do zapoczątkowania produkcji kosmetyków. Uwielbiamy peptydy, bo są jednym z najskuteczniejszych narzędzi epigenetycznych do pielęgnacji skóry. Naszą misją jest dostarczenie wszystkich innowacyjnych, klinicznie sprawdzonych preparatów, spełniających najwyższe standardy jakości.


Od 2012 roku, dzięki starannie dobieranej tematyce i szerokiemu gronu ekspertów, stała się obowiązkową lekturę wśród profesjonalistów oraz klientów gabinetów kosmetologicznych. Niemałe grono Czytelników stanowią studenci oraz kadra nauczycielska. Na łamach KE poruszane są tematy z dziedzin: kosmetologii, dermatologii, zabiegów estetycznych, podologii, trychologii, dietetyki, makijażu permanentnego, chemii, onkokosmetologii, aparatury, marketingu oraz prawa i zarządzania. Równolegle do Kosmetologii Estetycznej, od 2020 roku, ukazuje się dwumiesięcznik Aesthetic Cosmetology and Medicine (ACM), w którym publikowane są recenzowane artykuły naukowe również w języku angielskim.


Proceanis to niemiecka marka, która wprowadziła pierwszy na świecie napój kosmetyczny z płynnym kwasem hialuronowym. Aby spełnić holistyczne i zrównoważone wymagania, stawiają na optymalną mieszankę innowacji i trwałości. Korzystają ze swojej wiodącej wiedzy jako lidera innowacji w dziedzinie suplementów diety na bazie kwasu hialuronowego i nieustannie prowadzą badania, aby udoskonalić biodostępność i zgodność swoich produktów z najnowszymi odkryciami naukowymi w zakresie żywienia. W tym celu łączą zaawansowane i zrównoważone procesy produkcyjne, innowacyjne technologie i najnowsze wyniki badań ze swoim wieloletnim doświadczeniem.


Skinbetter science® to amerykańska marka profesjonalnych kosmeceutyków przeznaczonych do terapii domowej. Firma powstała w 2016 roku, z misją wyznaczenia nowego standardu pielęgnacji skóry nie tylko dla pacjentów, ale także dla specjalistów, którzy na co dzień pomagają pacjentom uzyskać piękną i zdrową skórę. Marka Skinbetter została stworzona na podstawie dekad badań nad działaniem substancji aktywnych w kosmetykach oraz ich formami. Zespół naukowy skinbetter science® składa się z najlepszych światowych specjalistów z dziedziny m. in. dermatologii, technologii kosmetycznej, chemii i biochemii. Mają oni wieloletnie doświadczenie oraz dogłębną wiedzę na temat starzenia się skóry i tego, co jest potrzebne, aby wytrzymać skutki upływającego czasu.