Przewiń do głównej treści
  1. Poprzednie Sympozja SKINLIVE/
  2. SKINLIVE 2022/

Wystawcy

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami inicjujemy, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji. Nasza filozofia opiera się na idei świadomego piękna. Wierzymy, iż indywidualna i odpowiednio dobrana terapia w gabinecie kosmetycznym, w połączeniu z domową pielęgnacją to niezawodny sposób, by każdego dnia cieszyć się widocznymi efektami kuracji.


Platforma BADANIA.PL to prosty system zlecania i obsługi badań laboratoryjnych, dostępny online dla każdego specjalisty związanego z branżą medyczną. Stworzony jako odpowiedź na obecne zmiany w branży medycznej, która wciąż rozwija się w kierunku większej digitalizacji. Intuicyjna platforma, do której specjaliści mają dostęp 24 godziny na dobę umożliwia: - zlecanie badań laboratoryjnych w prosty i szybki sposób za pomocą sms dla pacjenta - sporządzanie i zlecanie własnych pakietów badań - zapewnia stały dostęp do historii wystawionych skierowań oraz wyników badań pacjentów - umożliwia pacjentom wykonanie badań w blisko 1000 punków pobrań Diagnostyki w całej Polsce


Firma Beauty Business Group powstała po to, aby dostarczać najnowsze technologie, produkty, rozwiązania jak i wsparcie dla salonów kosmetycznych. Znamy branżę, i uczymy się jej na bieżąco od 13 lat. W roku 2020 postanowiliśmy uporządkować nasze działania i ruszyć w rynek z konkretną ofertą. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy wiodącymi producentami, jak również ciekawie rozwijającymi się mniejszymi firmami. Dzięki zaufaniu i dobrej obustronnej współpracy, firmy które wybraliśmy pozwalają nam korzystać ze swojego doświadczenia oraz zaplecza, abyśmy mogli się wspólnie rozwijać, a tym samym tworzyć nowe rozwiązania potrzebne Państwu w rozwoju salonu na daną chwilę.


Każdego dnia wspieramy naszych Klientów, poprzez dostarczanie na rynek medycyny estetycznej najnowszych, niepowtarzalnych i niezwykle skutecznych rozwiązań stosowanych do skutecznej walki z oznakami starzenia się skóry. Gwarantujemy, że każdy zabieg wykonany oferowanymi przez nas preparatami to niezwykłe doświadczenie, które każdy będzie chciał przeżywać na nowo. Ambicja, potrzeba rozwoju i chęć niesienia pomocy naszym klientom, nieustannie motywują nas do poszerzania oferty. Dostarczane przez nas wyroby medyczne i treatmenty zabiegowe, produkowane są w najbardziej prestiżowych fabrykach i laboratoriach na całym świecie. Ich głównym wyróżnikiem jest najwyższa jakość, oparta na naturalnych i biodostępnych składnikach, które idealnie współgrają z naturalnymi mechanizmami odnowy i regeneracji skóry.


Beauty of Science – Nauka w Służbie Piękna , łączymy ze sobą świat technologii, nauki, kosmetologii i medycyny, dostarczając innowacyjne rozwiązania Naszym klientom. Beauty of Science jest obecna na światowym rynku od 2010 roku. Zajmujemy się głównie produkcją urządzeń do analizy i diagnostyki skóry oraz urządzeń zabiegowych i wspomagających zabiegi. Bardzo mocno stawiamy na rozwój naszych produktów, a co za tym idzie rozwój Naszych Klientów. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów zarówno z branży medycznej jak i kosmetycznej. Dzięki


To ekskluzywna, amerykańska marka kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dermaquest to pionier stosowania roślinnych komórek macierzystych i topowa marka kosmetyczna, która zdobyła zaufanie najbardziej ekskluzywnych salonów kosmetologicznych w Polsce i na świecie. Dermaquest to unikalne technologie przeciwstarzeniowe, nowoczesne składniki aktywne i opatentowane kompleksy, które sprawiają, że nasze kosmeceutyki przenoszą pielęgnację na nowy poziom.


Produkty dermaviduals® zostały stworzone na bazie DMS (Derma Membrane Structure) i dlatego nadają się doskonale zarówno do pielęgnacji skóry, jak i jej ochrony. Kremy dermaviduals® wyróżniają się tym, że ich struktura i skład są bardzo podobne do warstw ochronnych skóry, tzn są chemicznie i fizycznie podobne do struktury błonowej naturalnej bariery skórnej, a zatem są zgodne z zasadami korneoterapii, tj. czynnikami fizjologicznymi potrzebnymi dla utrzymania zdrowia skóry. Podobnie jak warstwa rogowa skóry, kremy dermaviduals® zawierają: • naturalne składniki barierowe (fosfatydylcholina, ceramidy) • naturalne tłuszcze (trójglicerydy, skwalan) • naturalne sterole (sterole rośline)


To specjalistyczna marka przeciwstarzeniowa z recepturami opracowanymi tak, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry i stymulować fizjologiczne procesy odnowy. Marka oferuje zaawansowane formuły kosmeceutyków, które są preparatami z pogranicza leków i kosmetyków co wpływa na fenomenalne wyniki terapeutyczne. Nasze produkty spotkać można w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej oraz gabinetach kosmetologicznych premium.


To marka wysokiej czystości kwasu hialuronowego stosowanego zarówno do biorewitalizacji jak i do niwelowania zmarszczek - koktajle do mezoterapii, stymulatory oraz wypełniacze tkankowe. Ośmioletnia obecność na polskim rynku pozwala na profesjonalne wsparcie wielu gabinetów w terapiach anty-aging. Produkty wyróżniają się opatentowaną technologią zapobiegającą migracjom, doskonałą reologią oraz długotrwałymi efektami. Pięć rodzajów preparatów w linii HAFILLER oraz różne pojemności gwarantują idealny dobór produktu do danej okolicy zabiegowej. To


Jak wskazuje nazwa marki, w produktach stosujemy mnóstwo peptydów. To właśnie peptydy i ich niesamowicie korzystne działanie na skórę zainspirowały nas do zapoczątkowania produkcji kosmetyków. Uwielbiamy peptydy, bo są jednym z najskuteczniejszych narzędzi epigenetycznych do pielęgnacji skóry. Naszą misją jest dostarczenie wszystkich innowacyjnych, klinicznie sprawdzonych preparatów, spełniających najwyższe standardy jakości.


Marka specjalizuje się w najlepszych, innowacyjnych rozwiązaniach światowych producentów w medycynie estetycznej i kosmetologii. Point Aesthetics są m.in. wyłącznym dystrybutorem firmy EUNSUNG GLOBAL CORP. W swojej ofercie posiadają urządzenia, które mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, kosmetologii i trychologii. Między innymi: VITAL INJECTOR 2, EPN, FOCUS DUAL, PLAPEN DUAL oraz HYDRA TOUCH H2. Stale poszerzają swoją ofertę bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.


Inspiracją powstania marki S●K●I●N Simply Nutrition jest holistyczne podejście do pielęgnacji – dbałość o skórę zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Jej celem jest skuteczne pobudzenie energii komórkowej i wydobycie naturalnego piękna skóry. Połączyliśmy znane od wieków, tradycyjne składniki naturalne z innowacyjnymi substancjami aktywnymi o wysokim stężeniu, by maksymalizować działanie i zaskakiwać skutecznością. Dzięki właściwej dawce składników odżywczych, nasze preparaty skutecznie stymulują systemy regeneracji skóry. Odzyskuje ona równowagę dynamiczną, energię i zdrowy wygląd. Efekt – skóra jest wyraźnie odżywiona, wygładzona, zrelaksowana i pełna młodzieńczego blasku.


Skinbetter science® to amerykańska marka profesjonalnych kosmeceutyków przeznaczonych do terapii domowej. Firma powstała w 2016 roku, z misją wyznaczenia nowego standardu pielęgnacji skóry nie tylko dla pacjentów, ale także dla specjalistów, którzy na co dzień pomagają pacjentom uzyskać piękną i zdrową skórę. Marka Skinbetter została stworzona na podstawie dekad badań nad działaniem substancji aktywnych w kosmetykach oraz ich formami. Zespół naukowy skinbetter science® składa się z najlepszych światowych specjalistów z dziedziny m. in. dermatologii, technologii kosmetycznej, chemii i biochemii. Mają oni wieloletnie doświadczenie oraz dogłębną wiedzę na temat starzenia się skóry i tego, co jest potrzebne, aby wytrzymać skutki upływającego czasu.