Przewiń do głównej treści
  1. Poprzednie Sympozja SKINLIVE/
  2. SKINLIVE 2023/
  3. Ambasadorki SKINLIVE/

Paulina Kwietoń

Ambasadorka Fundacji Holistic Skin

Mgr pedagog społeczny, socjolog, a także terapeuta do spraw uzależnień. Obecnie studentka studiów licencjackich na kierunku kosmetologia.

Pasjonatka synergii piękna zewnętrznego i wewnętrznego, a także zdrowego stylu życia. Interesuję się psychologią, głównie poznawczą i osobowości oraz psychologią rozwoju człowieka. Od niedawna zaciekawiona również psychokosmetologią i psychodermatologią. Stawia mocno na edukacje i rozwój osobisty, dlatego ciągle się szkoli i poszerza swoją wiedzę.

Ze względu na bielactwo nabyte, z którym zmaga się od dziecka, kładzie szczególny nacisk na holistyczne podejście. Pragnie stworzyć miejsce dla osób chorujących na bielactwo w którym będą mogły czuć się kompleksowo zaopiekowane i poprowadzone przez proces chorobowy. Wiedza i doświadczenie z chorobą, które zdobywała przez lata, zainspirowały ją do stworzenia konta na Instagramie, na którym dzieli się swoim codziennym życiem z bielactwem oraz wiedzą w tym zakresie. Uważa, że najcięższa praca w życiu to praca nad samym sobą, a od małych kroków zaczynają się wielkie zmiany. Ambasadorka Fundacji Holistic Skin