Przewiń do głównej treści
REKLAMA
  1. Poprzednie Sympozja SKINLIVE/
  2. SKINLIVE 2023/

Partnerzy

Spis treści
Kosmetologia Estetyczna>

Kosmetologia Estetyczna


Organizator wystawy towarzyszącej SKINLIVE®

“Kosmetologia Estetyczna” bestseller na rynku beauty! Jedyne spopularyzowane czasopismo na polskim rynku beauty o charakterze naukowym. Od 2012 r. dzięki starannie dobieranej tematyce i szerokiemu gronu ekspertów to bestseller Empiku i obowiązkowa lektura wśród profesjonalistów oraz klientów gabinetów kosmetologicznych.

Katarzyna Wilczyńska

Redaktor naczelna „Kosmetologii Estetycznej”, kobieta na obcasach, ciągle w biegu, dynamiczna, ambitna, kreatywna. Recenzentka książek, artykułów, prelegentka podczas kongresów. Uwielbia pracę nad kilkoma projektami jednocześnie. Jest typową sową, lubi pracować nocami, twierdzi, że najlepsze pomysły rodzą się w jej głowie po zachodzie słońca. Mimo młodej duszy, otacza się oldtimerami. Swoją prywatną twórczość chowa do szuflady art deco.
Beauty 🤍 Razem>

Beauty 🤍 Razem


Jest otwartą, niestowarzyszoną i największą grupą wsparcia w Polsce. Łączy ponad 85.000 Specjalistów Beauty z Polski i świata.  Zobacz co wspólnie już zrobili i co mają w planach.

Michał Łenczyński to Człowiek Roku Branży Beauty, Osobowość Roku Biznesu Beauty, najpopularniejszy w kraju branżowy ekspert stale goszczący w 200 polskich i międzynarodowych mediach, telewizjach, czasopismach, gazetach i radio. Założyciel i lider Beauty 🤍 Razem.

Związany z Branżą od 1982 roku, gdy wychowywał się w rodzinnym gabinecie kosmetycznym. Od 2000 szef salonu i Akademii Sztuki Piękności, która wykształciła 10.000 osób z 50 krajów świata.

Reprezentując branżę zapobiegł trzeciemu lockdownowi, wynegocjował 1.000.000.000 zł wsparcia finansowego, współtworzył wytyczne sanitarne dla salonów i pilotował z ramienia branży ostateczne zniesienie restrykcji Covid w salonach. Pomysłodawca akcji Beauty dla Ukrainy, w ramach której zorganizowano uchodźcom 1.000 miejsc pracy.

Autor największego w Branży bestsellera „Beauty. Niech Kryzys będzie impulsem” pobranego ponad 25.000 razy, którego czytelnikami są m.in. Lech Wałęsa i prof. Miodek. Wprowadził do mainstreamu języka polskiego zwrot „Branża Beauty”, który jest z nami do dziś.

Zawodowo jest trenerem charyzmy, marki osobistej, relacji, zarządzania. Z pasją uczy salony jak zarabiać i osiągać sukces w Biznesie Beauty, a dostawcom produktów i usług dla branży pozwala potrójnie rozwinąć skrzydła.

 
G.M. Collin>

G.M. Collin


Historia G.M. Collin rozpoczęła się w 1957 r., kiedy dr Eugène Lapinet, francuski dermatolog, rozpoczął stosowanie włókien kolagenowych w leczeniu ofiar oparzeń, a jego zabiegi przynosiły imponujące rezultaty w regeneracji uszkodzonej skóry.

Obecnie wszystkie produkty G.M. Collin posiadają co najmniej jeden lub więcej składników aktywnych, które zawierają, stymulują lub chronią kolagen. Unikalne kosmeceutyki i zabiegi oparte na kolagenie są podstawą naszego portfolio produktów i nieodzownym elementem pielęgnacji naszych pacjentów. Przez ostatnie 65 lat G.M. COLLIN dostarcza innowacyjnych rozwiązań i długotrwałych rezultatów, wykorzystując kolagen w tworzeniu kosmeceutyków.

Celem kompleksowej terapii G.M. Collin jest odbudowa i ochrona kolagenu, co skutkuje zagęszczeniem, wygładzeniem i ujędrnieniem skóry. Marka skupia się na głębokiej regeneracji skóry, prewencji przeciwstarzeniowej oraz niwelowaniu oznak upływającego czasu. G.M. Collin jest odpowiedzią na potrzeby cer pacjentów gabinetów kosmetologicznych oraz klinik dermatologicznych i medycyny estetycznej. Kosmeceutyki G.M. Collin przedłużają efekt działania zabiegów estetycznych i aparaturowych, uzupełniają terapie dermatologiczne odbudowując uszkodzoną i podrażnioną farmakoterapią skórę. W portfolio produktów znajdziemy rozwiązania do pielęgnacji domowej dla pacjentów w trakcie i po leczeniu onkologicznym, kobiet w ciąży, podczas laktacji, a także wszystkich rodzajów cery i fototypów.

PRELEGENTKA
Agnieszka Płocheć
Mgr kosmetologii i tech. farmaceutyczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalista probiotykoterapii i terapii leczenia ran. Właścicielka gabinetu Skin Story w Gdyni w którym realizuje założenia kosmetologii interdyscyplinarnej z uwzględnieniem mikroodżywiania i medycyny stylu życia, analizę stanu skóry przeprowadza w oparciu o kondycję organizmu. Prelegentka II Sympozjum Naukowego dla Kosmetologów SKINLIVE®.
 
Gigi Laboratories>

Gigi Laboratories


GIGI Cosmetic Laboratories została założona w 1957 roku, przez znanego biochemika i farmakologa Elieyzer Landau. W latach 50-tych opracował on szereg produktów do pielęgnacji skóry z problemami oraz starzejącej się. Firma szczyci się wieloletnim międzynarodowym uznaniem na całym świecie w produkcji profesjonalnych dermokosmetyków.

GIGI używa najlepszych składników, trzyma się wiodących trendów w tej dziedzinie i współpracuje z doświadczonymi lekarzami. Wszystkie produkty GIGI są wytwarzane z zachowaniem surowych warunków jakości, bezpieczeństwa i produkcji oraz są zatwierdzone przez izraelskie Ministerstwo Zdrowia, normy amerykańskie i certyfikaty rynku europejskiego.

Produkty GIGI nie zawierają parabenów, materiałów modyfikowanych genetycznie i produktów ropopochodnych. Chemicy GIGI wybierają surowce, które nie były testowane na zwierzętach, a nasi projektanci używają opakowań nadających się do recyklingu.

Zaangażowanie w innowacje jest kluczową częścią światopoglądu, którym kieruje się GIGI. Ekspercki zespół badawczo-rozwojowy firmy nieustannie poszukuje najnowszych trendów na świecie.

PRELEGENTKA
Karolina Szwedo
Dyplomowana kosmetolog, magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, a także Manager Turystyki Uzdrowiskowej SPA&Welness. Obecnie szkoleniowiec marek kosmetycznych Gigi i Repêchage. Prelegentka II Sympozjum Naukowego dla Kosmetologów SKINLIVE®.
 
Synergie Skin>

Synergie Skin


Formuły Synergie Skin o dużej sile działania łączą dane kliniczne i wysokiej jakości substancje czynne w celu wytworzenia skutecznych, etycznych i opartych na dowodach produktów. To jest nasza filozofia czystej nauki i leży u podstaw wszystkiego, co tworzymy.

Produkowane na australijskich wybrzeżach, Synergie Skin opracowuje, wytwarza i wysyła każdy produkt z zachowaniem integralności z naszego zakładu w Melbourne. Za każdym zamówieniem, telefonem i e-mailem znajdziesz prawdziwą osobę, która pomoże Ci swoją niezrównaną wiedzą. Nasze produkty są wolne od okrucieństwa, pozyskiwane w odpowiedzialny sposób i zapewnią Ci poczucie pewności w swojej skórze w każdym wieku.

PRELEGENTKA
Martyna Staniec
Prelegentka II Sympozjum Naukowego dla Kosmetologów SKINLIVE®.
 
Casmara>

Casmara


Marka Casmara powstała w 1974 roku w Hiszpanii (Valencia) z misją zaoferowania innowacyjnych i efektywnych dermokosmetyków oraz produktów zabiegowych. Motorem napędowym marki jest rodzina i pasja do tego co tworzą. Poświęcenie, nieustanny rozwój, dążenie do innowacji doprowadziło do obecności marki w ponad 80 krajach na całym świecie.

Marka Casmara jest pierwszym na świecie producentem masek algowych peel-off do użytku profesjonalnego, jest również pierwszą firmą, która wprowadziła profesjonalne zabiegi jednodawkowe do świata beauty. Laboratorium Casmara posiada Certyfikat ISO 22716:2007 oraz AMPES(Spanish Medicine and Healthcare Products Agency), które poświadczają dobre praktyki produkcyjne.

Casmara dostarcza najskuteczniejsze produkty poprzez unikalne i ekskluzywne receptury, aby stać się sojusznikiem piękna klientów, pomagając im być najlepszą wersją samych siebie każdego dnia. Formuły produktów Casmara są szczegółowo badane klinicznie w celu zagwarantowania skuteczności i stabilności produktu końcowego oraz pełne dostosowanie do potrzeb nawet najbardziej wymagających skór.

PRELEGENTKA
Marta Majszyk-Świątek
Dr Marta Majszyk-Świątek – kosmetolog z wieloletnim stażem, technolog i specjalista ds. bezpieczeństwa kosmetyków, Safety Assessor, biolog analityczny oraz wykładowca akademicki. Doktorantka. Do specjalistycznej pielęgnacji podchodzi w sposób holistyczny i zgodny z potrzebami skóry, dba o bezpieczeństwo stosowanych kosmetyków. Uczestniczy czynnie w licznych szkoleniach, konferencjach i sympozjach, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje. Autorka wielu artykułów w czasopismach naukowych i branżowych. Prowadzi własny gabinet. Współpracuje z wieloma firmami kosmetycznymi na wielu płaszczyznach. Prywatnie pasjonatka jeździectwa. Prelegentka I i II Sympozjum Naukowego dla Kosmetologów SKINLIVE®.
 
Fundacja Holistic Skin>

Fundacja Holistic Skin


Założona została we wrześniu 2022 we Wrocławiu przez Beatę Rucką-Kańską. Celem działalności Fundacji jest edukacja, popularyzacja wiedzy i podnoszenie świadomości w zakresie:

  • wpływu wszelkich aspektów trybu życia i funkcjonowania człowieka we współczesnym środowisku i społeczeństwie na jego zdrowie, w szczególności kondycję skóry i zdrowy wygląd
  • profilaktyki, badań laboratoryjnych, diagnozowania i leczenia chorób mających wpływ na kondycję skóry i zdrowy wygląd
  • metod pielęgnacji i terapii skóry, w tym technik, środków i preparatów farmaceutycznych
  • bezpieczeństwa i dobrych praktyk wykonywania zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych
  • przepisów prawa i innych aspektów biznesowych przy świadczeniu usług kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych
  • innych zagadnień i aspektów mających wpływ na podnoszenie jakości usług kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych

Fundacja podejmuje działania i wspiera wszelkie inicjatywy poszerzające wiedzę i kompetencje przedstawicieli branży kosmetycznej i kosmetologicznej oraz pacjentów z uwzględnieniem osiągnięć z innych dziedzin, w szczególności dziedziny medycznej, farmaceutycznej i biotechnologicznej.

Celem Fundacji jest także promocja i podejmowanie działań na rzecz innowacyjnych rozwiązań w zakresie profilaktyki i ochrony zdrowia oraz tworzenie, realizacja i współuczestniczenie w programach i projektach badawczo-rozwojowych.