Przewiń do głównej treści
  1. Poprzednie Sympozja SKINLIVE/
  2. SKINLIVE 2023/
  3. Prelegenci/

Dr Andrzej Kępa

🎙️Medycyna estetyczna - blaski i cienie zabiegów upiększających

Dr Andrzej Kępa jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest również absolwentem pierwszej polskiej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, w której otrzymał tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej.

Od 2004 roku prowadzi Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii ADI-MED, które jest organem założycielskim MEDBEAUTY – Aesthetic Clinic Kepa...Na stałe współpracuje z renomowanymi gabinetami w Polsce i Niemczech. W ramach prowadzonej działalności oferowane są bezpłatne konsultacje dla pacjentów, chcących poszerzyć wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Ponadto oferowane są konsultacje dermatoonkologiczne, które w wielu przypadkach umożliwiły rozpoznanie i leczenie raka skóry. Dodatkowo co miesiąc udzielane są bezpłatne konsultacje dermokosmetyczne.

Na przestrzeni lat MEDBEAUTY wypracowało rozpoznawalną markę, za którą idzie ogromne doświadczenie oraz stosowanie preparatów i sprzętów wiodących światowych producentów. Wszystkie produkty i sprzęty posiadają stosowane certyfikaty medyczne, a oprócz tego spełniają również wymogi Amerykańskiej Komisci ds Żywności i Leków FDA. Jako jedyni na Dolnym Śląsku dysponujemy specjalistycznym laserem pikosekundowym, jako jeden z trzech gabinetów posiadamy laser umożliwiający liposukcję laserową i jednoczesny przeszczep komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej. Oferujemy również pełen zakres autologicznych biostymulatorów tkankowych wykorzystywanych w medycynie przeciwstarzeniowej i anti-aging.

Autorskim pomysłem dra Andrzeja Kępy jest stworzona w 2014 roku Akademia Kształtu...która oferuje zabiegi na najnowocześniejszych obecnie urządzeniach medycznych przeznaczonych do pracy z ciałem. W 2020 roku wprowadzono do oferty pierwszy w Świdnicy program suplementacji, oferując dożylne wlewy witaminowe, wzmacniające, anti-aging, wspomagające leczenie chorób nowotworowych. Trafiający do Kliniki pacjenci onkologiczni są każdorazowo bezpłatnie konsultowani przez specjalistę onkologa.

Jako szkoleniowiec i trener, przeprowadził kilkaset szkoleń w Polsce i za granicą...skierowanych do lekarzy chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej. Jest twórcą autorskich procedur zabiegowych: lipolizy iniekcyjno-kawitacyjnej, botokslift, Holistic Lift by dr Kepa oraz Liftingu biomimetycznego. Procedury te były prezentowane na międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej i spotkały się z dużym uznaniem uczestniczących w nich lekarzy.

Uhonorowany wieloma nagrodami branżowymi i biznesowymi...m.in. znalazł się w finale plebiscytu GALA BEAUTY STAR 2015, otrzymał wyróżnienie ORŁY MEDYCYNY 2016, w 2017 zdobył I miejsce w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates i otrzymał tytuł Lekarz Medycyny Estetycznej Roku. W 2018 otrzymał tytuł Lider w zakresie nowatorskich zabiegów medycyny estetycznej magazynu Businesswoman and Life oraz został laureatem Brązowych Orłów Medycyny, w III Plebiscycie Gospodarczym Kobiece Twarze – Women`s Faces otrzymała nagrodę organizatora.

Jest członkiem wielu renomowanych stowarzyszeń i organizacji...m.in. Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM), World Society of Anti-Aging Medicine (WOSAAM), World Anti-Aging Academy of Medicine (WAAAM), Aesthetic International Association (AIA), International Association of Empirical Aesthetics (IAEA), European College of Aesthetic Medicine (ECAM).

Dr Andrzej Kępa jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji ...naukowych i prasowych w zakresie medycyny estetycznej. Przez wiele lat zasiadał w Komitecie Naukowym czasopisma Kosmetologia Estetyczna, w którym do dnia dzisiejszego pełni funkcję recenzenta.

Prelegent II Sympozjum Naukowego dla Kosmetologów SKINLIVE®