Przewiń do głównej treści
  1. Materiały Video/
  2. SKINLIVE 2023/

Medycyna estetyczna - blaski i cienie zabiegów upiększających

53 min
SKINLIVE 2023 Andrzej Kępa PDF
Dr Andrzej KępaAutor
Andrzej Kępa

Dr Andrzej Kępa jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest również absolwentem pierwszej polskiej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, w której otrzymał tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej.

Od 2004 roku prowadzi Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii ADI-MED, które jest organem założycielskim MEDBEAUTY – Aesthetic Clinic Kepa...Na stałe współpracuje z renomowanymi gabinetami w Polsce i Niemczech. W ramach prowadzonej działalności oferowane są bezpłatne konsultacje dla pacjentów, chcących poszerzyć wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Ponadto oferowane są konsultacje dermatoonkologiczne, które w wielu przypadkach umożliwiły rozpoznanie i leczenie raka skóry. Dodatkowo co miesiąc udzielane są bezpłatne konsultacje dermokosmetyczne.

Na przestrzeni lat MEDBEAUTY wypracowało rozpoznawalną markę, za którą idzie ogromne doświadczenie oraz stosowanie preparatów i sprzętów wiodących światowych producentów. Wszystkie produkty i sprzęty posiadają stosowane certyfikaty medyczne, a oprócz tego spełniają również wymogi Amerykańskiej Komisci ds Żywności i Leków FDA. Jako jedyni na Dolnym Śląsku dysponujemy specjalistycznym laserem pikosekundowym, jako jeden z trzech gabinetów posiadamy laser umożliwiający liposukcję laserową i jednoczesny przeszczep komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej. Oferujemy również pełen zakres autologicznych biostymulatorów tkankowych wykorzystywanych w medycynie przeciwstarzeniowej i anti-aging.

Autorskim pomysłem dra Andrzeja Kępy jest stworzona w 2014 roku Akademia Kształtu...która oferuje zabiegi na najnowocześniejszych obecnie urządzeniach medycznych przeznaczonych do pracy z ciałem. W 2020 roku wprowadzono do oferty pierwszy w Świdnicy program suplementacji, oferując dożylne wlewy witaminowe, wzmacniające, anti-aging, wspomagające leczenie chorób nowotworowych. Trafiający do Kliniki pacjenci onkologiczni są każdorazowo bezpłatnie konsultowani przez specjalistę onkologa.

Jako szkoleniowiec i trener, przeprowadził kilkaset szkoleń w Polsce i za granicą...skierowanych do lekarzy chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej. Jest twórcą autorskich procedur zabiegowych: lipolizy iniekcyjno-kawitacyjnej, botokslift, Holistic Lift by dr Kepa oraz Liftingu biomimetycznego. Procedury te były prezentowane na międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej i spotkały się z dużym uznaniem uczestniczących w nich lekarzy.

Uhonorowany wieloma nagrodami branżowymi i biznesowymi...m.in. znalazł się w finale plebiscytu GALA BEAUTY STAR 2015, otrzymał wyróżnienie ORŁY MEDYCYNY 2016, w 2017 zdobył I miejsce w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates i otrzymał tytuł Lekarz Medycyny Estetycznej Roku. W 2018 otrzymał tytuł Lider w zakresie nowatorskich zabiegów medycyny estetycznej magazynu Businesswoman and Life oraz został laureatem Brązowych Orłów Medycyny, w III Plebiscycie Gospodarczym Kobiece Twarze – Women`s Faces otrzymała nagrodę organizatora.

Jest członkiem wielu renomowanych stowarzyszeń i organizacji...m.in. Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM), World Society of Anti-Aging Medicine (WOSAAM), World Anti-Aging Academy of Medicine (WAAAM), Aesthetic International Association (AIA), International Association of Empirical Aesthetics (IAEA), European College of Aesthetic Medicine (ECAM).

Dr Andrzej Kępa jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji ...naukowych i prasowych w zakresie medycyny estetycznej. Przez wiele lat zasiadał w Komitecie Naukowym czasopisma Kosmetologia Estetyczna, w którym do dnia dzisiejszego pełni funkcję recenzenta.

Prelegent II Sympozjum Naukowego dla Kosmetologów SKINLIVE®